+48 507 069 380Dla grup

Dla grup zorganizowanych oferujemy bardzo korzystne ceny, Chcesz zorganizowac pobyt grupowy w Tatrzańskim Dworku ? Zadzwoń lub napisz do nas-przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie !!! tel. 507 069 380 lub mailowo przygotujemy dla Ciebie ofertę tatrzanski@dworek.biz

Dysponujemy miejscami noclegowymi w  2-, 3-, 4- i 5- osobowych pokojach.
W każdym z nich znajduje się łazienka, cyfrowa naziemna telewizja oraz balkon z widokiem.

Atrakcyjnym urozmaiceniem pobytu w naszym domu wczasowym mogą być wieczory góralskie połączone z degustacją kuchni regionalnej przy dźwiękach kapeli góralskiej, a także bankiety i imprezy integracyjne do których przygrywa zespół muzyczny lub profesjonalny DJ. Specjalizujemy się w organizacji pobytów grupowych od lat. Cała organizacja imprezy, wraz menu jest przygotowywana przez nas od podstaw i dostosowana do wymagań, sugestii i  gustów zamawiającego. Wszystkie szczegóły ustalamy z naszymi klientami drogą elektroniczną lub telefonicznie.
Zimą urządzamy kuligi z pochodniami, a latem przejażdżki bryczkami, które kończą się imprezą w naszym regionalnym szałasie położonym nad rzeką Dunajec, gdzie przy ognisku i dźwiękach kapeli góralskiej lub muzyki z CD, pieczemy kiełbaski, boczek, prosiaka oraz inne góralskie specjały.  Menu podczas wszystkich organizowanych prze nas imprez dostosowujemy do Państwa potrzeb i sugestii. Organizujemy również naukę jazdy na nartach, a latem wycieczki w góry z przewodnikiem lub Spływ Dunajcem, wycieczki na Słowację itp.

Przy domu wczasowym jest monitorowany parking na który bez problemu - nawet zimą - wjedzie autokar, z możliwością wyjazdu drugą bramą bez potrzeby nawracania.

Dla poprawy samopoczucia i odnowy biologicznej atutem będzie bliskość ośrodków termalnych i SPA, z kompleksami saun, basenami i jacuzzi w:  Szaflarach (4 km),Zakopanem (6 km) Bukowinie Tatrz. (10 km),oraz w Białce Tatrzańskiej. Jest to wspaniała rozrywka dla całych rodzin z dziećmi czy też grup zorganizowanych. W pobliżu znajdują się 3 trzy wyciągi narciarskie:

-Tokoland- idealnie nadający się do nauki jazdy na nartach, oddalony 500 metrów od naszego pensjonatu.

Dla zaawansowanych:

-nowa stacja narciarska w miejscowości Suche ( 1500m od naszego obiektu)znajdą tam Państwo wyciąg orczykowy i krzesełkowy.

Współpracujemy także zprofesjonalnymi instruktorami narciarstwa a ich ofertę znajdą Państwo tutaj

Obiekt znajduje się 6 km od centrum Zakopanego. Biały Dunajec to miejsce z urzekającymi tatrzańskimi krajobrazami które co dzień zaskakują i urzekają na nowo.

Jest to wspaniała baza wypadowa na tatrzańskie szlaki  o różnym stopniu zaawansowania. Dolina Chochołowska, Kościeliska, Kalatówki, Morskie Oko czy Pięć Stawów Polskich to rejony Tatr w których możemy rozpocząć naszą przygodę z górskimi wędrówkami, następnie można udać się w wyższe partie Tatr Polskich czy też Słowackich.  

Żeby poczuć prawdziwy klimat tego miejsca, nie trzeba daleko szukać:
góry są na wyciągnięcie ręki, folklor góralski jest wciąż żywy, a miasto Zakopane i okoliczne miejscowości oferują rozmaite kulturalne wydarzenia i atrakcje.

Niezależnie od pory roku, w jakiej odwiedzicie Tatrzański Dworek, zadbamy o to aby ten pobyt  i nocleg w Białym Dunajcu dostarczył wam wielu niezapomnianych wrażeń.

Chcą Państwo uzyskać szczegółową ofertę pobytu zapraszamy do kontaktu z nami: tel. 507 069 380 lub mailowo tatrzanski@dworek.biz